“La mulți ani, copii!
Bucurați-vă de copilărie, creșteți încet și nu vă grăbiți să deveniți mari!

Trăiți fiecare zi cu zâmbet, curiozitate și bucuria pe care doar copilăria o poate aduce.
Iar atunci când anii vor trece și viața vă va maturiza, să nu uitați niciodată că, în adâncul sufletului vostru, va sălășlui mereu o inimă de copil.”
Avocat Gabriel Tudor, preşedinte PNL Costeşti

Comments are closed.